O nas Zmieniamy prespektywę

 

Choć marzenia człowieka o lataniu już dawno zostały zrealizowane, a samo latanie na wiele sposobów jest dziś powszechne, to jednak fascynacja lotem i patrzeniem na świat z niecodziennej dla nas perspektywy pozostają niezmienne. Dzięki nowoczesnej technologii, przy zastosowaniu dronów, spoglądanie „z lotu ptaka”, przez obiektyw kamery czy aparatu fotograficznego, umożliwia prezentację dowolnych obiektów i ich szczegółów zwykle ukrytych przed obserwatorem. Wzniesienie się wyżej, otwiera drogę do szerszego i pełniejszego oglądu terenu, nieruchomości oraz wszelkiego typu obiektów przemysłowych.

Projekt FlyGeo powstał z pasji do latania, ale też z chęci połączenia usług fotografii, fotogrametrii oraz geodezji. Naszym atutem, oprócz najwyższej jakości sprzętu do wykonywania zdjęć oraz filmów lotniczych, jest też posiadanie oficjalnej licencji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO oraz Uprawnień Geodezyjnych. To daje gwarancję profesjonalizmu oraz legalności przekazanych przez nas danych.

Ostatnie lata przyniosły dynamiczny rozwój technologii bezzałogowych systemów latających, pozwalając obniżyć koszty operacji lotniczych służących pozyskaniu danych przestrzennych. Aktualnie – dzięki coraz doskonalszym i tańszym sensorom, oraz zaawansowanemu oprogramowaniu – różne jednostki do wykonywania swych zadań w zakresie planowania przestrzennego, nadzoru i kontroli nad realizowanymi inwestycjami – mogą niemal w czasie rzeczywistym i przy niskich kosztach zdobywać potrzebne im informacje.

Ta witryna używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.